Кошик
5 отзыва
ГеоМетр - GPS навігація для сільского господарства
0800215775
+380567854784
+380505941468

АКЦІЯ! ГеоМетр + Подарунок на вибір!

Замовляйте будь-яку модель приладу ГеоМетр – і обирайте подарунок!

Замовляйте будь-яку модель приладу ГеоМетр – і обирайте подарунок!  Багатофункціональний ніж. Обирайте у подарунок!  Алкотестер. Обирайте у подарунок!

Клієнтів цінуємо - подарунки даруємо!

Купуйте будь-який прилад ГеоМетр - і самі обирайте, що ви бажаєте отримати у подарунок: Багатофункціональний ніж або Алкотестер.

Багатофункціональний ніж – це просто незамінна річ в польових умовах, у туристичних походах або під час подорожей. Конструкцію цього зручного аксесуара опрацьовано до дрібниць. Незважаючи на компактні габарити і невелику вагу, ніж включає в себе цілий набір інструментів, затребуваних як в умовах міста, так і в умовах природи. 

Алкотестер – це корисна річ, що відрізняється своєю компактністю та мобільністю, зручними карманними розмірами. Алкотестер допоможе вам зберегти спокій в будь-яких неоднозначних ситуаціях та уникнути неприємних випадків, а у разі необхідності – оцінити стан ваших підлеглих. Окрім того, це одночасно брелок та ліхтарик.

 

Придбати прилад ГеоМетр та обрати подарунок зараз

Переглянути всі моделі ГеоМетр.

 

УМОВИ АКЦІЇ

1. Період проведення акції: з 1 листопада 2018 до 30 листопада 2018. Кількість подарунків обмежена.

2. Акційна пропозиція поширюється на моделі ГеоМетр S4 new, ГеоМетр S5 new, ГеоМетр S5 new Bluetooth, ГеоМетр S5 new Bluetooth + GM PRO kit.

3. Акційна пропозиція може бути закінчена в будь-який момент без попередження, коли всі акційні комплекти будуть розпродані.