Кошик
5 отзыва
ГеоМетр - GPS навігація для сільского господарства
0800215775
+380567854784
+380505941468
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3

Лабораторне та діагностичне обладнання

Лабораторне та діагностичне обладнання, що пропонує компанія ГеоМетр Україна, може бути використане для різних потреб в різних сферах діяльності.

Вологоміри створені для надійного і точного контролю вологості зерна, сіна, силосу, а також біоенергетичного палива. На сьогодні вологоміри Wile представлені повним рядом моделей і використовуються для вимірювання вологості зернових, олійних та інших культур в будь-якому куточку світу.

Пенетрометр допоможе з'ясувати, чи існує проблема ущільнення ґрунту і визначити глибину залягання плужної підошви. Прив'язування GPS координат до кожного вимірювання допоможе визначити, чи є потреба проводити роботи глибокорозпушувачем на різних ділянках поля.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2

Термоштанги, вимірювачі температури дозволяють максимально ефективно спрогнозувати і реалізувати виробничу діяльність. Допоможуть створити належні умови переробки, транспортування і зберігання.

Пробовідбірники застосовуються для легкого і швидкого відбору проби певної речовини, ґрунту, зерна тощо для подальшого їх аналізу. 

Аналізатори - це портативні діагностичні прилади для аналізу складу води, ґрунту, продуктів харчування, медичних і косметичних засобів. Ці прилади можуть використовуватися в найрізноманітніших галузях: сільське господарство, промислові виробництва, дослідницікі лабораторії, лікарні, заклади харчування, освітні заклади, медицина тощо.

Вологоміри Wile для зерна реалізують діелькометричний (ємнісний) або резистентний метод вимірювання вологості, що дозволяє проводити високоточні вимірювання цільних зерен і насіння. Крім того, вологоміри Wile використовуються для експрес виміру вологості насіння олійних рослин, а також безлічі інших культур, спецій і нових видів біоенергетичного палива, таких як ятрофа куркас.

Крім вологомірів зерна, асортимент Wile включає також вологоміри сіна, сінажу і силосу з діапазоном вимірювання вологості до 70%. Унікальний блюдечний датчик Wile 253 (з параболічною чашею) дає можливість проводити вимірювання розсипного сіна до пресування сіна в тюки.