Кошик
5 отзыва
ГеоМетр - GPS навігація для сільского господарства
0800215775
+380567854784
+380505941468
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3

Вимірювачі білості борошна

Сорт борошна - комплексний показник його якості, який регламентується нормативною документацією. Одним з основних показників, які визначають сорт борошна, є його білість. Для вимірювання білості борошна і визначення його сорту використовують прилади – вимірювачі білості борошна.

Вимірювачі білості борошна ВББ-1М та ВББ-1МК є стаціонарними приладами і вимагають більш ретельної підготовки проби борошна. Їх перевага - вимірювання білості в трьох точках з наступним розрахунком середнього значення. Вимірювач білості борошна ВББ-2М - портативний прилад із можливістю роботи як від мережі 220В, так і від вбудованого акумулятора. Дана модель вимірює білість борошна в одній точці.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Принцип роботи вимірювачів білості борошна базується на фотометричному методі, який полягає у вимірюванні коефіцієнтів відбиття від ущільненно-згладженої поверхні борошна в зеленому діапазоні видимого спектру. Метод стандартизований (ГОСТ 26361-84) і норми білості внесені до відповідних нормативних документів на пшеничне і житнє хлібопекарське борошно. Даний метод характеризується високою оперативністю і дозволяє збільшити вихід високих сортів борошна, зменшити кількість частинок висівки в борошні, підвищити однорідність і якість продукції, знизити витрати на працю і споживання електроенергії.

Всі вимірювачі білості борошна виробництва «НВК МОТОМ» проходять Державну метрологічну атестацію в органах Держстандарту і повністю відповідають вимогам нормативної документації по визначенню сортності борошна. Прилади добре зарекомендували себе в роботі і успішно використовуються на державних і приватних підприємствах. Компанія-виробник забезпечує повне сервісне обслуговування білизномірів протягом усього терміну їх служби.